BİLGİ ve DESTEK İÇİN:

0 236 229 2929

Toptan ve Perakende Yedek Parça

Üreticinin güvencesi, araştırma ve teknolojilerinin meyvesi olan Renault orijinal parçaları, Renault laboratuarları ve test merkezlerinin uygunluk testlerinden başarıyla geçecek şekilde geliştirilmiştir. Markanın gerçek know-how ve öz değerlerinin birleşimi olan Renault orijinal parçaları aracınızın değerini garanti altına alır. Araç parçalarının performans, güç ve esnekliğini test etmek, Renault araçlarının aktif ve pasif güvenliğini arttırmak için, her yıl 400 çarpışma testi ve binlerce sanal test yapılmaktadır.

Ordu A.Ş. Satış Sonrası bölümünde hizmet veren yedek parça birimi servis atölye ihtiyaçlarının karşılanmasının yanısıra perakende müşterilerine de hizmet vermektedir. Manisa Bölge yetkili satıcısı ve servisi olarak bölgemizde orijinal Renault ve Dacia yedek parçalarının toptan satışı ve sigorta firmalarına yedek parça tedariği de firmamız tarafından yapılmaktadır. Yedek Parça aktif satış danışmanları periyodik olarak bölge müşterilerimizi ziyaret ederek bu alanda da hizmet kalitemizin arttırılması için çalışmaktalar.

Neden Renault orijinal yedek parçası kullanılmalı ?

Neden Renault orijinal yedek parçası kullanılmalı ?

- Renault orijinal yedek parçası kullanmak aracınızın güvenliğini, kalitesini, dayanıklılığını ve estetiğini korumasını sağlar. 
- Her yıl, Renault araçlarının güvenliklerini geliştirmek amacıyla parça esnekliği, performans ve dayanıklılık alanlarında binlerce test gerçekleştirilmektedir. 
- Renault orijinal yedek parçaları, aracınızın orijinalliği korunur. Üretici garantisinin ve modele göre 12 yıla varan anti-korozyon garantisinin sürdürülmesini sağlar. 
- Müşteri olarak aracınızın onarımında, Renault teknik şartnamesine uygun olarak geliştirilen orijinal yedek parçaların kullanılmasını ve Renault standartlarında onarım yapılmasını isteme hakkınız var!

 Renault yetkili servislerinde onarım.

Renault yetkili servislerinde onarım.

- Yedek parça kalitesi: Renault Yetkili Servislerinde modele göre 12 yıla varan anti-korozyon garantili Renault Orijinal Yedek Parçaları kullanılır. 
- Onarım kalitesi: Renault aracınız hakkında eğitim almış uzmanlar tarafından standartlara ve güvenlik kurallarına uygun onarım yapılır. 
- Fiyat şeffaflığı: Sürpriz ek ücretler olmadan size söz verilen fiyatta onarım yapılır. 
- Belirtilen sürede teslimat: Size bildirilen sürede aracınız teslim edilir. 
- Kalite kontrol: Aracınızın mükemmel fabrika standartlarına geri döndürülmesi amaçlanır ve uygulanan her işlemin kalite kontrolü yapılır.