BİLGİ ve DESTEK İÇİN:

0 236 229 2929

Filo Kiralamanın Avantajlarıyla Tanışın

Finansman eldeki enstrümanlarla değer kazanır. Maharetli finans uzmanları için Renault Filo Kiralama'da heyecan veren seçenekler var. Gelin Ordu A.Ş. Showroomlarında filo kiralama seçeneğinin avantajları ile tanışın.

Uygun Paketlerle aracınızın mülkiyeti size kalır. Ancak tüm satış sonrası operasyonlar, sigorta işlemleri, ikinci el satışı Renault Filo Kiralama tarafından gerçekleştirilir. Maxxi Eko, Maxxi Smart ve Smart Plus hizmet seviyelerimiz hakkında daha fazla bilgi için satış danışmanlarımız ile temasa geçebilirsiniz.

Renault Filo Kiralama, Renault Grubu'nun operasyonel filo kiralama çözümü için müşterilerine sunmuş olduğu yeni bir filo araç kiralama hizmetidir. Renault, güvenilirliği ve sektördeki tecrübesini uzun dönemli operasyonel filo kiralama hizmeti talebi olan müşterileri için uygun ve sürekli kaliteli hizmet prensibi ile sunmaktadır. Renault Filo Kiralama, Renault Grubu içinde 2011 yılının Eylül ayı itibariyle tüm Türkiye'de 84 adet yetkili satıcı ve şubesi, 253 adet yetkili servisi ile operasyonel filo kiralama ihtiyacınıza en uygun modelleri ile uygun fiyatla sunmak adına faaliyetlerine başlamıştır. Renault Filo Kiralama, var olan yapısı ile Türkiye'nin en yaygın filo kiralama ve kiralama sonrası bakım ağına sahiptir.

Avantajlarımız

Avantajlarımız

- Türkiye'nin 250 noktasında yetkili servis, onarım ve kaporta hizmeti 
- %100 orijinal yedek parça güvencesi. 
- Her 50.000 km'de lastik yenileme. 
- Esnek KM yönetimi. 
- Kullanılmayan KM'nin ücretinin iadesi. 
- 500 TL'nin altındaki hasarlarda müşteri beyanı ile anında onarım. 
- Pert olan aracın sözleşme kapsam dışı bırakılması, yeni 0 KM araç teklifi. 
- Her araç için münferit olarak tam kapsamlı kasko. 
- Araç bazında on-line raporlama sistemi. 
- Aracınızın bozulması durumunda faaliyetlerinizin aksamaması için muadil araç ile ikame

Operasyonel Kiralama Nedir?

Operasyonel Kiralama Nedir?

- İşletmelerin satış, pazarlama ve dağıtım gibi fonksiyonlarının yürütülmesi ve aynı zamanda yönetim kadrosuna hizmet amacıyla ortaya çıkan toplu araç ihtiyacının belirlenen süre ve hizmet kapsamında işletmelere kiralanmasıdır. 
- Kiralayanın amacının kiraladığı araca sahip olmaktan çok en efektif şekilde yararlanmak olduğu kiralama türüdür. Özsermaye zorunluluğu olmayan finansman modeli olarak "Operasyonel Kiralama"; şirketlerin filo ihtiyaçlarını karşılamada tercihleri arasına girmiştir. 
- Araçlar aktifleştirilmediği için bilançoda şirket borçluluğunun artmasını önleyerek firma kredibilitesini olumlu etkiler. Aylık ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenir ve eşit dağılımlı bir gider bütçesine destek oluşturur. Finansman payını özsermayeden kullanmadığı için de firmaların nakit akışı etkilenmez. Kiralama için ödenen aylık faturalar doğrudan gider kalemine yazılmaktadır, böylece vergi avantajı sağlanır. 
- Aracın mülkiyeti; kiralama süresi içinde araçla ilgili maddi kayıp (kaza, hırsızlık, zarar verme ve yok olma gibi) risklerine ek olarak yatırım riskini de üstlenen operasyonel kiralama şirketine aittir.