BİLGİ ve DESTEK İÇİN:

0 236 229 2929

Renault-Mais Yetkili Satıcısı ve Servisi Ordu A.Ş.

Renault-Mais Manisa Bölgesi Yetkili Satıcısı ve Servisi Ordu A.Ş. bölgesinde 52 yıllık firma deneyimi ve 30 yıllık Renault Bayiliği bilgi ve tecrübesi ile hizmet vermektedir. Bu kapsamda merkezi Manisa olmak üzere eğitimli ve profesyonel personel yapısı ile merkez plazada “satış- servis- yedek parça- ikinci el”, Turgutlu plazada “satış- servis- yedek parça- ikinci el” ve Akhisar showroomda “satış- ikinci el” hizmetleri verilmektedir.

Renault ve Dacia marka araç satışı gerçekleştirilen satış bölümlerinde ayrıca yerinde ziyaret ve satış işlemleri uygulayan bölge satış danışmanlarının bulunduğu aktif satış departmanı, organizasyonu  Türkiye’de sınırlı sayıda bayide uygulamaya konulan “Renault Profesyonel” de Ordu A.Ş.’de bulunan hizmetlerdendir. Bu kapsamda ticari araç müşterilerine satış ve satış sonrasında özel imkanlar tanınmaktadır. Renault2 bölümünde ekspertiz ve 96 nokta kontrolü yapılmış garantili 2.el araçlar kredi avantajları ile satılmaktadır.

Manisa ve Turgutlu plazalarında toplam 5.300 m2 kapalı alanda kurulu servisleri hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konularında ödül sahibidir. Satış sonrası hizmetlerin tümünün verildiği servislerde mekanik, kaporta, boya, yedek parça, yol yardımı, aksesuar, estetik, lastik satış ve montajı hizmetleri verilmektedir. Satış Sonrası bölümüne bağlı olarak yedek parça ağı Manisa bölgesinde merkez ve ilçelerinde dağıtım kanalına sahiptir.

Ordu A.Ş. ayrıca bünyesinde Axa Sigorta, Axa Hayat Emeklilik,  Aksigorta, Anadolu , Mapfre, Groupama , HDI ve NN Hayat Emeklilik Acenteliği Honda Motosiklet Satış ve Satış Sonrası Bayiliği bulundurmaktadır.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Ordu A.Ş. ‘nin ve temsil ettiği markaların kurumsal yasalarının temelinde yatan kalite en önemli değerimizdir. Ordu A.Ş. müşterilerine, çevresine ve topluma karşı iş odaklı kaliteyi önemsemekte ve yasalara uygun uygulamalar ile kendisini doğrudan sorumlu gördüğü tüm konularda kuralcıdır.

Hedeflerimiz

Hedeflerimiz

Ordu A.Ş. ve çalışanlarının ortak hedefi temsil ettikleri tüm markaların hizmetlerini en iyi şekilde hedef kitleye taşımak, müşteri memnuniyetini korumak, ticari hedeflere ulaşmak, büyümeyi sürekli kılacak çalışmalar üretmek ve müşterilerinin tercih sıralamasında her zaman ilk sırada olmaktır.

İnsan Kaynakları

Aşağıdaki butonu tıklayarak indirebileceğiniz iş başvuru formunu kendi el yazınız ile doldurarak, fotoğrafınızı da ekledikten sonra şahsen merkez plazada bulunan insan kaynakları birimine teslim etmeniz gerekmektedir.

Formu İndir